Kontakt oss - Radonmannen

Kontakt oss

Send oss en henvendelse i dag, vi garanterer raskt svar

Kundesenter

Kontakt
63 81 60 00
post@radonmannen.no

Christoffer Berggren

Styreleder
63 81 60 00
christoffer@radonmannen.no

Emma Raanæs

Økonomiansvarlig
63 81 60 00
emma@radonmannen.no

Lars K. M. Knutsen

Daglig leder
400 42 170
lars@radonmannen.no

Espen Nygård

Sanering
994 01 261
espen@radonmannen.no

Martin Oswiecimski

Driftsmedarbeider
401 72 299
martin@radonmannen.no

Stian Gravdal

Driftssjef
417 62 217
stian.gravdal@radonmannen.no

Stian Snertingdal

Avdelingsleder prosjekt
988 80 096
stian@radonmannen.no

Lars Eivind Pedersen

Prosjektleder
993 52 396
lars.pedersen@radonmannen.no

Anders Lisborg

Prosjektleder
911 61 536
anders.lisborg@radonmannen.no

Jørgen Heier

Prosjektleder
977 52 814
jorgen.heier@radonmannen.no

Tommy Ulverud

Avdelingsleder sanering
951 80 079
tommy.ulverud@radonmannen.no

Thomas Holen

Rådgiver sanering
957 57 418
thomas.holen@radonmannen.no

Knut-Roar Transeth

Formann
923 45 086
knut.transeth@radonmannen.no
Send oss en henvendelse
Epost
Telefon
Postnummer
Hva gjelder henvendelsen?

Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.
Beliggenhet
Følg oss
Følg oss på facebook
Følg oss på google+
Følg oss på twitter
Motta nyttig informasjon fra oss
Epost*
Kundesenter
radonmannen
63 81 60 00
post@radonmannen.no

POST OG BESØKSADRESSE:
Radonmannen AS
Storgata 14
2000 Lillestrøm